| Alinutzaa95 a întrebat:

Asi dorii sa ma inscriu la un curs si nu stiu care sa il aleg, dintre cel de make-up artist si hair stilist. Ati putea sa-mi spune-ti care vi se pare mai convenabil?
P.S.Ș Va rog sa-mi spune-ti parerea voastra ca nu ma pot decide.big grin

Răspuns Câştigător
| Crissie90 a răspuns:

Uite coincidenta si eu am fost in aceiasi dilema happy acum am 23 de ani si nu imi pare rau deloc de ce am ales! si anume hair stylist, iti spun si de ce: ca si make-up artist trebuie sa fi foarte bun in sensul extraordinar ca sa poti ajunge sa machiezi oameni importanti, degeaba ramai in RO sa machiezi, nu e luat asa in serios. Plus ca la saloane nu e foarte cautat! Gandeste-te bine! bafta

| Alinutzaa95 explică (pentru Crissie90):

Imi poti spune si mie cum decurge un curs? big grin

4 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Blowjob artist. parerea mea. big grin

| ALEX2402 a răspuns:

Eu iti recomand sa faci cel de hair stilist pentru ca parul iese mai bine in evidenta si daca vrei sa ai o cariera din asta vei fi platita mai bine

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Tu fiind fata ti-as recomanda sa incepi make-up, hair stilisti sunt multi intr-un oras dar cei ce se ocupa cu make-up mai putini