| Biancasata a întrebat:

Buna, astazi am fost la un interviu la motivi si as vrea sa ma angajez la ei. doar ca eu am lucrat unde e mai greu si am avut casa automata care imi scria restul… iar eu am fugit sa zic asa de calcule fiindca nu-mi place si ma gandesc ca aici trebuie sa calculez eu cat trebuie sa dau restul. oare cum as putea face? Fiindca numai îmi doresc unde e mai greu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei un calculator

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să fii la o casă unde îți afișează restul.

| Kiran a răspuns:

Nu vad asta ca pe un impediment, poti calcula subtil pe telefon sa vezi ce rest trebuie sa oferi pentru a nu gresi, in caz ca poate, un superior te intreaba de ce faci asta, poti justifica faptul ca tehnologia te ajuta sa optimizezi timpul clientului la casa fara sa existe erori umane de calcule.