| Addyna16 a întrebat:

Astazi la liceu a venit dna profesoara si am ales unde sa facem practica. Mie mi-a picat sa fiu sefa de sala la un restaurant renumit din Bucuresti. Intrebarea mea este : Ce trebuie sa fac eu? Va rog, nu stiu nimic decat ca trebuie sa ma imbrac in camasa neagra si pantaloni negri.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca in prima zi de practica ti se va explica mai detaliat de personalul de la restaurant sau de coordonator ceea ce trebuie sa faci.
Daca esti ingrijorata o poti intreba si pe profesoara ta, cred ca ai mai multe sanse cu ea decat aici.

1 răspuns:
| kyliejenner a răspuns:

Ti se explica atunci laughing