| ellena3322 a întrebat:

Buna astazi m-am certat cu prietenele mele.Sa va povestes.Eu stau in banca cu o prietena de-a mea bianca si azi nujt ce ma apucat si i-am zis ca am auzit de la o prietena de al ei ca ea se duce pe deal iar la discoteca se duce fara sa ii ceara mamei sale voie lucru adevarat.Si i-am zis lui bianca si ea mi-a zis sa ii dau numele acelei persoane dupa multe rugari si implorari i-am dat numele acelei fete.In pauza bianca colega mea de banca i-a spus fetei tot ce i-am zis eu iar aceea fata a venit la mine si m-a facut in toate feluriile mincioanasa ca nu e adevarat si ca eu is invidoasa pe ea si desigur ca m-a facut de rusine in fata la toti.Eu cum is eu mai proasta am inceput a plange dar eu nu vroiam a plange dar asta sunt eu.Si i-am dat dovada ca imi este frica de ea.Acum nu stiu ce sa fac pentru ai dovedi ca nu sunt o fricoasa.FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| sekretik a răspuns:

Spune-i ca o prietena adevarata asa lucru nu ar face cum a facut ea,si ca tu nu esti o frikoasa dar ai spus dreptatea, ai vrut ca bianka sa stie de cine este inkonjurata si ca persoanele pe care ea poate le socoate de cele mai bune prietene sunt false si doar cand au nevoie de ea atunci vb, intreaba s.a. Spune-i ca chiar de ai inceput a plinge asta nu da dovada ca tu te temi de ea dar pur si simplu esti un om care este slab de fire si astfel reactioneaza.Nu te da cu nimic chiar de esti kresita. Spune-i ca iai spus dreptatea si deakum este treaba biankii sa kreada sau nu, si atunci cred ca va vedea ea singurika ce fel de persoane o inkonjoara. Fundita?

| sekretik a răspuns (pentru sekretik):

Poti sa te faci ca iti totuna de ceea ceti vorbeste si sa se faleaska alt kuiva dar tie ca nu iti este ea nimeni ca sat vb urit sau sa te ignore. Ignoaroa tu pe ea si la orice kuvint al ei pune-i punk, astupo in asa mod ca sa nu stie ce vb mai pe urma,. succese.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Data viitoare daca se mai ia de tine sau vezi ca face misto ii zici ca nu si-a gasit manechinul de antrenament si sa aiba grija de acum inainte ce face.

Răspuns utilizator avertizat
| InSty a răspuns:

Buna data viitoare daca se mai ea de tine, o ignori pentru ca indiferenta e mai buna decat orice replica