| brokxy a întrebat:

Buna, aveti idei de joburi pentru incepatori? Si ce nu ati recomanda unui incepator? Gen unei persoane care nu este obisnuita cu un stres foarte puternic.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de preferinat ta, fiindca absolut toate joburile au pozitii de incepatori, ca toti plecam de acolo.
Cele fara stres sunt cele unde nu ti se cere norma, perfectiune si nici sa gandesti si le gasesti la facut curatenie, agricultura si constructii.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Păi ce-ți place să faci?