| Cristianaaaaa a întrebat:

azi mi-am depus dosarul la doua facultati, si dupa ce m-am inscris la aman2 am aflat ca examenul de admitere se da la ambele in aceiasi zi la aceiasi ora.acum intrebarea este daca pot sa-mi retrag dosarul de la una din ele si daca exista vreo sansa sa-mi recuperez banii?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

De recuperat nu ai cum. sunt dusi. pentru ca tu ai depus deja dosarul care a fost procesat. deci practic serviciul a fost deja prestat in parte

| AlinaCurca a răspuns:

Nicio sansa sa vezi banutii inapoi.