| lallalle a întrebat:

Buna:*

Bani pe internet?! credeti ca... e o metoda buna? adica am tot vazut anumite site-uri da ati facut careva rost de bani de pe urma lor?! daca da... dati-mi si mie site-ul + "instructiuni"

funda+vot:*

5 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

O metoda este cu Google adsense (un orogram de la google prin care poti pune reclame google pe site-ul tau iar cand un vizitator de pe site tau da click pe reclama tu primesti de la 1cent la 20 de centi) (eurocenti)in medie,dar nu-i asa usor, ai nevoie de multi vizitatori pe site, alte metode nu stiu exact

| emy a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu prea am incredere in asa ceva, deoarece multi oameni au luat "teapa" din astea.

| Nolkyz a răspuns:

Ai putea sa iti deschizi o afacere de hosting. iti iei un domain reseller, si incepi sa gazduiesti siteuri, si oferi diferite pachete de gazduire la anumite preturi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Web_hosting_service

| Deea26 a răspuns:

Eu nu cred in asa zisele afaceri bani pe net.Te pot ajuta sa descoperi in schimb o metoda de a face bani.Pt detalii o.andreea26@yahoo.com

| GetCash a răspuns:

Afla azi cum poti sa faci bani pe net prin inscriere gratis in numai cateva minute pe net pe zi! Poti sa iti faci propria ta afacere online cu numai cateva clickuri si o sa faci bani pe net.Mai multe detalii gasesti aici: http://facibanipenet.ro