| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna, ca sa devin politist local trebuie sa dau un examen din matematica si sport?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Trebuie să fii neam cu primaru'!

| MValentin a răspuns:

Nu, trebuie sa ai bacul si sa obții o licență ce se obtine destul de usor

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Stai să mă informez și îți zic! big grin

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Http://www.politialocalavoluntari.ro/....../index.php Îmi pare rău, nu am găsit această informație. :( Totuși, sper că îți este util link-ul de mai sus. :) Funda? :D

| Hurin a răspuns:

Trebuie sa ai burta si capu gol. Eventual si aroganta de garda regala rolling on the floor

| gabicoo a răspuns (pentru Hurin):

Și clasa a doua terminată!
laughing

| NoVasile a răspuns:

Mai bine fă-te preot, câștigi mai bine și nu te întreabă nimeni de șpagă.