| SaraAldi a întrebat:

Care e cel mai bun profil dintre ştiinţe sociale, filo-franceză bilingv şi bio-chimie? La ştiinte sociale din ce se dă bac-ul? Merci.

Răspuns Câştigător
| smaranda_6354 a răspuns:

Eu zic sa alegi bio-chimie happy

5 răspunsuri:
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! Pai eu as vrea sa merg la bio-chimie deoarece acolo faci aceleas materi ca sin 5-8 si atunci poti vedea mai bine ce materi iti plac. La bio-chimie la romana faci numai literatura. La filologie din a 11-a nu mia faci deloc matematica biologie chimie fizica sau daca faci un pic. Cat despre stintele sociale nu stiu.

| crazyfrog_9424 a răspuns:

Buna! Eu sunt la stiinte-sociale si am facut aceleasi materii ca in generala in clasa 9a si a 10a. Din cls 11a nu mai faci bio, fizica si chimie happy Faci 4 ore de romana, 3 de istorie, 2 geografie, 3 engleza, 2 franceza, 2 mate :d Aa si in clasa 9a ai o ora pe saptamana de latina happy Teze dai la istorie/geografie, engleza, romana, logica9/psihologie10/economie11/filosofie12
:d

| elasexygagica a răspuns:

Bio-chimielove struck restul profilelor zise de u sunt pentru papagali love struck

| madddy_9794 a răspuns:

Bio-chimie (adica stiinte ale naturii). este cel mai complex profil.

| SaraAldi explică:

Oricum,eu am optat pentru bio-chimie şi acum văd că marea majoritate sunteţi de acord cu mine.