| TxOcs a întrebat:

Care e diferenta dintre tehnician in activitati economice si tehnician in administratii?

Care este mai bun dintre cele 2? Si imi voi putea face un viitor cu una din aceste specializari?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Primul profil este in directia mediului privat, cea de a doua in directia administratiei publice. Nu cred ca vei avea un viitor mai stralucit decat cu o facultate de stiinte economice, care dureaza trei ani si nu e deloc grea.

| Cocodrilo a răspuns:

Primul e impotent, al doilea sadic. Sau invers.

| BarBye a răspuns:

Tehnician in administratii