| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Care sunt pasiunile voastre?
Ați făcut carieră din ceea ce vă place, sau v-ați ales un loc de muncă doar pentru bani?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mașinile, geografia, călătoritul. Nu am făcut carieră din astea, am făcut din programare. E și ăla un hobby, dar mai micuț

| melimili a răspuns:

Ma plasez undeva la mijloc. Am lucrat unde imi place dar nu am facut cariera din asta. Nici cu salarul nu ma pot lauda.

| Regiii a răspuns:

Eu personal am făcut o cariera din ce îmi plăcea. De mica mi-au plăcut mașinile și am vrut sa lucrez în domeniul auto. Am pornit de la a scana facturi și am ajuns la a fi managerul unui service auto. Dacă faci ce iti place nici nu simți ca muncești happy