| anonim_4396 a întrebat:

Buna caut loc de munca dar fara diploma de bacalaureat nu sunt fitoasa muncesc orce chelneita, am grija ce copii orce dar nu am diploma de bac e imposilbil de luat cine ma poate angaja

4 răspunsuri:
| vSorin a răspuns:

Nu e imposibil de luat diploma, reebuie să mergi la școală, să răspunzi la ore și să încerci să înțelegi.

| TheAce a răspuns:

''E imposibil de luat''? Bacalaureatul in ultimii ani a ajuns o gluma, subiectele sunt PENIBIL de usoare, cu 2-3 saptamani de pregatire in avans e usor sa iei macar un 9. Scoala trebuie sa primeze pentru tine. Du-te inapoi, strange din dinti, ia bacul si apoi alege sa faci o facultate care iti place.

| stroedaniel13 a răspuns:

Incearca sa cauti pe acest site o oferta de job la domiciliu, poate te ajuta cumva:

www.munca-la-domiciliu.com

Răspuns utilizator avertizat