| Bianca996 a întrebat:

Ce ați alege dintre Facultate de Informatica de la Universitate și Informatica economica de la Ase? De ce?

2 răspunsuri:
| Ohaithar a răspuns:

Vei face 2 lucruri total diferite. Una este Inginerie și cealaltă este Cibernetică. Eu am terminat Cibernetica dar nu la București. Vei face economie în plus, însă nu vei face Hardware.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. De la Ase iesi economist cu ceva cunostinte de IT, de la informatica iesi programator. Sunt total diferite