| cyclops01 a întrebat:

Ce anume ar fi mai bine sa invat din domeniul IT inainte sa inceapa facultatea ca sa am cele mai mari sanse sa fiu angajat cat mai curand la Iasi? Stiu ca nu gasesti mai nimic daca n-ai experienta, vreau doar sa vad ce e mai viabil. Eu, unul, ma gandesc la ceva legat de pagini web, dar habar n-am daca se cere asta, daca sunt prea multe oportunitati.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti programare. Odata ce stapanesti principiile programarii poti intelege industria si te poti orienta mai usor catre anume ramuri ale programarii