| Claudiudobricanwillkillhimself a întrebat:

Buna ce as putea face ca sa ajung un actor in alta tara

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15anisori ai cale lunga si foarte multi ani de invatat pe rupte, pana sa ajungi actor intr-o tara straina.

Acum pune mana serios pe carte si invata, apoi iei cursuri de limba engleza cu un profesor universitar, ca sa inveti foarte bine accentul englez si daca esti capabil sa iti iei toate examenele cu note foarte mari, sa ajungi la Facultatea de Teatru si Actorie si cine stie, poate vei fii atat de bun si talentat, ca vei ajunge intr-o zi la Hollwood.

| johnnny123 a răspuns:

Pasul 1. Devii actor
Pasul 2. Te muți în altă țară

Sau:
Pasul 1. Te muți în altă țară
Pasul 2. Devii actor

| suntserios a răspuns (pentru johnnny123):

Pasul 0
Inveti limba tarii respective

| haileewatson a răspuns:

1. Studiezi actoria in tara respectiva
2. Aplici la castinguri in tara respectiva