| Theodorly a întrebat:

Ce as putea gasi de lucru pe vara, in Iasi, asa incat sa castig destul de bine? Mentionez ca nu am implinit inca 18 ani, abia pe 5 iulie am onoarea. Va rog, specificati concrethappy

2 răspunsuri:
| edda a răspuns:

Inscriete reprezentant Lady's si vei avea numa de castigat! Ai 42% discount maxim la produsele comandate!
Comanda minima doar 10 lei!
Livrare gratuita prin curier in 2170 de localitati!

5% discount pentru comenzi peste 65 de lei
10% discount pentru comenzi peste 100 de lei
25% discount pentru comenzi peste 133 de lei
30% discount pentru comenzi peste 250 de lei
35% discount pentru comenzi peste 400 de lei

Primesti gratuit un set de 15 testere de parfumuri la prima comanda care depaseste 100 de Lei (la preturile cu discount). Urmeaza Link-ul de inscriere! http://ladys.ro/a/GGsNxwS4,d

| bundenimic a răspuns:

Partener de afaceti cu Tiriac.....glumeam...