| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Buna! Ce credeti ca ar fi mai potrivit pentru o fata, anp(Administratia nationala a penitenciarelor) sau mapn(Ministerul Apararii nationale)? De la profilul,, administratie’’ de la scoala de Logistica Lazăr ce faci mai exact? M-ar tenta acel profil sau de la ce specializare as putea lucra la birou? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sub nici o forma penitenciarele, ca sunt inchisi acolo psihopati, care nu-i vrei in vaita ta mai ales daca fac o obsesie pentru tine si atunci cand scapa ori te hartuiesc ori te violeaza.
La un birou poti lucra dupa ce termini o faculatte si iti iei licenta, iti faci stagiatura samd.

| sierra1 a răspuns:

In caz că ai uitat: te REPEȚI

https://www.tpu.ro/......-si-de-ce/

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru sierra1):

Era diferenta in intrebarea anterioara dintre anp si mai, acum e dintre anp si mapn.

| sierra1 a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Aha, e cu totul altceva. Mâine o fi intre anp și "jendari"?

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru sierra1):

Mă judecati? Sunt indecisa, asa ca vreau sa aflu mai multe pareri despre ministere diferite, sper ca nu e ceva in neregula.

| sierra1 a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

" Giulyana_Giuly_1991 : Mă judecati?"

ete fleoșc, mă intrebam și eu ce urmează...

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru sierra1):

Mai vedemhappy