| memaria a întrebat:

Bună! Ce cursuri îmi recomandati în afară de coafor,frizer,bucătar din care poti să iesi ceva? Efectiv nu stiu ce să fac. Am vrut să urmez un curs de tehnician nutritionist, dar nu pot sa-mi deschid cabinet. Îmi place să mă implic în viata oamenilor, să ajut, să comunic. Dau funda!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Curs autorizat de formare profesională?

- Agent de securitate ( și fetele il fac)
- Curs de Prim ajutor premedical în cadrul SMURD, pentru a fi paramedic etc
- Lucrător în comerț, cofetar-patiser, cosmeticiană, fotograf, florar decorator, maseur, mediator...

| AlexMaftei2001 a răspuns:

Cursuri de educatie financiara.

| memaria explică (pentru AlexMaftei2001):

Și oare în ce constă? Cum m-ar putea face să urmez o carieră din asta?

| AlexMaftei2001 a răspuns (pentru memaria):

Te ajuta foarte mult cursurile de educatie financiara, te invata cum sa faci si sa gestionezi banii. Faci cum vrei...