| ralu14sss a întrebat:

ce facultate as putea urma? Imi place sa fac origami, sa coafez, sa pun unghii, sa fac qulling. M-am gandit la o facultate de desing. Astept sugestii.

Răspuns Câştigător
| Dididia101 a răspuns:

Pai, daca asta iti place sa faci, mergi pe directia artelor. Poti sa ai un salon, sa fi profesoara la un atelier de lucru manual sau sa lucrezi in design interioare, imbracaminte, etc. Cred ca facultatea de design e cea mai ok. Pe aia o sa merg si eu happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe facultatea de arte!
Pa, pa.

| cristimihailov a răspuns:

Pt ce iti place tie... liceul este arhisuficient