| AAlinaaa a întrebat:

ce facultati iti agisura locul de munca? as prefera undeva la Bucuresti sau Brasov. ceva cu arhitectura inginerie agronomie sau management. imi puteti da mai multe detalii? care este cea mai bina si cum se dau admiterile si din ce?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nicio facultate nu-ti asigura loc de munca dupa ce termini studiile, cu exceptia facultatilor militare, si nici acestea nu te repartizeaza acolo unde vrei tu, ci acolo unde vor "ei".