| pitbull93 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre facultatea de mecanica sau inginer auto? cat este de grea ce materi faci? se gaseste usor de lucru? momentan sunt inscris la postliceala pentru asistenti medical generalist si ma cam bate gandul sa renunt si sa trec pe mecanica, Cam la care meserie din astea 2 se gaseste mai usor de lucru? voi ce ati alege?

1 răspuns:
| Neacsu_Mihai_1993 a răspuns:

Eu nu stiu dc vrei sa te duci pe mecanica... daca nu ai o baza nu prea o sa te descurci... acum depinde ce iti place si tie sa faci uite aici detalii http://j.gs/27oE