| Roxii33 a întrebat:

Ce job-uri ar cam trebui sa ai ca sa poti lucra pe calculatoare?

Funda celui care da cele mai mult si scuzati categoria.

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Cam in toate joburile se lucreaza pe calculator. de la programator pana la contabil, farmacist, casier si asa mai departe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in ziua de azi toata lumea foloseste intr un fel sau altul calculatorul la serviciu. Depinde acum si ce vrei sa faci cu calculatorul respectiv

| ErrorFound a răspuns:

Postati va rog la categoria potrivita(in acest caz, la cariera)
Deci:
Operator date
Contabil
Programator
WebDesigner
WebMaster
Designer(orice designer are si treaba La PC-auto, vestimentar, aero-spatial...).
Specialist IT

| CMaria21 a răspuns:

Web developer

Traducator tehnic

Culegator texte

Specialist in relatii publice

Blogger

Vanzator de produse cosmetice sau de nutritie

Daca vrei sa lucrezi pe calculator de acasa!