| sweetys a întrebat:

Bună! Ce joburi de acasă cu program flexibil știți? Muncesc deja, iar programul e cam anapoda, dar îmi pot găsi 4 ore pe zi să mai fac ceva în plus. Nu prea le am cu limba engleză din păcate.

3 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

In orice domeniu exista job-uri remote, fie ca e design, administrare, secretariat, IT, marketing, resurse umane etc. Cand intri pe site-uri de job-uri cauta "remote" sau fii atent/a ce scrie in descriere. Poti sa faci si freelancing daca te pricepi la ceva anume, pentru asta te faci PFA.
Din pacate faptul ca nu prea le ai cu engleza e un impediment.

| pagliaci a răspuns:

Ambasador la tigari, impartit pliante, glovo daca ai bicicleta sau masina.

| Violleta2022 a răspuns:

Cizmar, croitor, manechiurista, cosmeticiana...