| Maddalinaa a întrebat:

ce materii ce fac la Economic, profilul Economie? Si ce fel de caiete o sa am nevoie? Funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Caietele studentesti ar fi cel mai indicate, dar iti poti alege si caiete mai mici.Iti va trebui si un registru pentru contabilitate, totusi, poti astepta pana atunci, nu de alta, dar trebuie sa vezi si ce iti cere profesorul/profesoara respectiv/a.
Materiile pe care eu le-am facut in a 9-a: limba romana, matematica, chimie, fizica, engleza, franceza, geografie, istorie, religie, biologie, sport, logica, dirigentie, T.I.C - tehnologia informatiilor si comunicatiilor si modulele: P.U.E -patrimoniul unitatii economice (contabilitate), O.U.E - organizarea unitatii economice si C.P.S - calitatea produselor si serviciilor.
Mult noroc!happy

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mate, bio, chimie, fizica, economie dar si romana, engleza, franceza, muzica, desen, Caiete de mate multe dar si de romana de preferinta studentesti de 80 de file. Bafta!