| Scuturici a întrebat:

ce meserii poti sa practici daca termini un liceu cu profilul "stiinte ale naturii"? big grin happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrecioussGirl a răspuns:

Medicina.

| problematic a răspuns:

Daca ai invatat la un liceu cu profil "stiinte ale naturii", inseamna ca ai ceva cunostinte legate de plante si animale. sau la asta ma gandesc eu.

in cazul in care stii, ma intereseaza sa scrii articole (pentru un site) legate de acest subiect.

trimite-mi un mesaj privat cu adresa ta de mail sa iti dau mai multe detalii. il poti considera un job auxiliar, deoarece vom colabora. eu iti cer un numar de articole, tu le faci in timpul stabilit. daca iti indeplinesti indatoririle inainte de termenele stabilite, iar calitatea lor este ireprosabila pot oferi bonusuri.

numai bine

| Scuturici explică:

Ma rog... vroiam sa stiu spre ce sa ma axez la facultate nu sa ma angajez direct.Era de stiut ca voi face si facultatea.

| truliluli a răspuns:

Sa te angajezi la Rebu!laughingrolling on the floor

| n30x a răspuns:

Pai cu liceu nu prea poti sa faci nimic doar pe bani de nimic mai bine fa si o facultate gen mediuwinking poti sa te documentezi mai bine pe net.Bafta sa faci ce iti place.

| Allecsandraa a răspuns:

Te poti indrepta spre medicinahee hee asa fac si euhee hee