| Ioana9913 a întrebat:

Ce ore se fac la filologie? si la ce dai bacul?

4 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Buna! eu sunt la filologie.din clasa a 11-a numai faci mate fizica sau chimie.bac obligatoriu romana si istorie plus una la alegere. apoi competente engleza sau franceza depinde ce limba iti alegi prima si informatica.e frumos mie imi place mult. teza o dau la engleza istorie romana si latina.

| 70NCU a răspuns:

Se fac ore normale din care 2x mai multa istorie si 2x mai multa geografie... Doar ca din clasa a 10 sau a 11 a nu se mai face mate. Se da bac greu la romana si mai usor la mate

| simonamaria a răspuns (pentru 70NCU):

Nu se da bac la mate.ca numai faci din a 11-a.eu sunt la filo.

| BrookeSauce a răspuns (pentru 70NCU):

La filologie, bac la mate? Du-te impusca-te!