| Andwta a întrebat:

Ce pare aveti de acest job? A incercat cineva? Am nevoie de niste sfaturi.
Firma nationala care activeaza in domeniul fashion si ingrijire personala angajeaza persoane dispuse sa lucrez la domiciliu pentru lipire etichete pe recipiente cosmetic si recipiente produse naturiste.Trebuie indeplinit un necesar de minimum 200 de etichete lipite pe saptamana pe recipiente de plastic. Tin sa va zic ca aceste recipiente sunt goale si nu prezinta niciun risc.

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă n-a altă optiune, bună-i și asta - faci și tu un ban de acasă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pare un pic ciudat anunțul, dar poate fi un job real. Vei câștiga puțin dacă e real. Dacă nu îți cere nici un leu din partea ta în avans, ca să îți trimită materialele, poți să încerci. Dacă îți cer cumva bani în avans, evită.

| Andwta explică (pentru sadrian46):

Asta-i clar. Mi-e frica sa incerc.

| sadrian46 a răspuns (pentru Andwta):

Scrie și vezi ce cer și ce oferă.

| Andwta explică (pentru sadrian46):

Scrie in anunt, numai ca nu l-am copiat pe tot. Nu-i nimic?

| Sofer a răspuns:

Încearcă sa vezi. Te vei descurca dacă e real anunțul.

| gemeni6226 a răspuns:

Suna foarte dubios, pentru ca 200 etichete pe saptamana nu pe saptamana dar si pentru o zi e foarte putinpentru a avea salar.Eu acus 14 ani cand nu am avut serviciu era la mica publicitate un anunt caut agent imobiliar am mers la adresa si de fapt se racolau femei pentru servicii sexuale.

| Andwta explică (pentru gemeni6226):

Https://www.olx.ro/......dMwNz.html
Se plateste 300 si ceva

| Andwta explică (pentru gemeni6226):

Asta e si problema, daca e fake anuntu si mai intru in altele

| gemeni6226 a răspuns (pentru Andwta):

Concentreaza-te acum pe ceea ce ai scrii in cealalta intrebare adica sa fii lucrator comercial. Daca nu iti reuseste, dar nu pune nu in brate! atunci mai vorbim dar pare 95 la suta fake anuntul.Si nu te complace sa castigi asa putin sunt convinsa ca sti si meriti mai mult sa faci.

| Andwta explică (pentru gemeni6226):

Cred si eu ca pot mai mult, dar am aceea frica sa nu ma fac rusine.
Sunt o persoana asa de timida, incerc sa depasesc, dar revin mereu de unde am inceput

| gemeni6226 a răspuns (pentru Andwta):

Acuma eu un singur lucru pot sa-ti mai spun cand eram tinara am primit sfatul caci daca vreau sa-mi inving timiditatea sa privesc pe cel cu care vorbesc parca ar fi o capatina de varza si nu o autoritate vezi daca reusesti. Bafta!

| siriusblack98 a răspuns:

Dar cine iti aduce si iti ridica recipientele? Platesc ei firma de curierat?

| Andwta explică (pentru siriusblack98):

Da. Anuntul acesta este valabil si in alte judete.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Andwta):

Ce am intrebat eu si ce mi-ai raspuns tu. My god...

| siriusblack98 a răspuns (pentru siriusblack98):

Ignora ultimul mesaj.Cu capul plin de altele am crezut ca te-ai referit la altceva laughing