| rapp2020 a întrebat:

Ce parere aveti despre sectia finate-banci, merita sa o faci? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna dimineata, dragul/a meu/a! happy Da, merita sa faci facultataea de finante si banci, pentru ca te poti angaja la o banca unde ai primi un salariu destul de bun. Sper ca ti-am fost de folos! Te pup si iti doresc, din suflet, o zi frumoasa, un weekend minunat si mult, mult succes in tot ceea ce vrei sa faci! kiss

| Phantelul a răspuns:

Da merita, lasa-mi un mesaj cu skype-ul pentru a iti putea da mai multe detalii.

| rapp2020 explică (pentru Phantelul):

Ti-am lasat

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru rapp2020):

Felicitari! O sa te umpli de bani si femeile o sa traga de tine asa cum trag eu de frigider.