| 123gabialexandra a întrebat:

Ce poți lucra in domeniul asta de militarie, dar sa nu fie nevoie sa porți uniformă, gen sa fi cineva care lucrează in spatele echipei.
Mie imi plac științele exacte, cum ar fi matematica, fizica. și nu știu unde sa merg la facultate. Imi place și domeniul asta de militarie, însă ma tem de repercursiunile ce le voi avea pe urma. Nu ma văd luptându-ma cu un hot laughing
Și ce facultate trebuie sa faci?

3 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

S.R.I o să lucrezi,, din umbră,, nu te va vedea nimeni, acolo tr precizie in ceea ce faci.

| Mariushgv a răspuns:

Fa-te politistbsimergi la rutiera

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Daca vrei in domeniul armatei, nu o sa te lupti cu hotii in niciun caz, nu esti la politie. Daca iti place matematica si fizica, mergi la Academia Tehnica Militare, de unde devii inginer.