| Alexandra5550 a întrebat:

Bună. Ce salarii sunt la google?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mici, mari, medii, imense. Depinde. Nu cred ca femeia de serviciu ia asa mult.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Salarii de USA. Acolo 100 de lei pe zi le dă statul la săraci, să nu moară de foame.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Google... unde la Google? Eu am lucrat part-time ca si contractor independent pentru Lionbridge care e subcontractor Google si eram platit cu 7.2 EUR/ora in 2007-2011. Angajatii direct au o tona de beneficii si mai ales vor avea jobul asta in CV, iar banii nu sunt neaparat vreun mare fis fata de alte companii. Gindeste-te ca de exemplu unii angajati dupa un an-doi primesc pachete de actiuni, la sediu ai cam tot ce ai putea avea nevoie, se aloca timp si proiectelor personale, si multe altele.

| gabicoo a răspuns:

Incomensurabile!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută pe google.

| AlaSwek a răspuns:

Salariile sunt confidentiale în funcție de angajat. Bănuiesc că ar fi peste 5000 de euro.