| zooooza a întrebat:

Ce serviciu sa am? Mai e destul de mult pana cand o sa fac o facultate, dar as vrea sa stiu ce ar fi mai bine sa fiu.

Am talent la desen, imi place teatrul si iubesc enorm de mult copiii.
Dar nu mi-ar place ca peste ani sa raman aici, in tara.As vrea sa plec in S. U. A. Asta este visul meu.

ce mi-ati propune?
Teatru
Dadaca, educatoare, profesoara
sau
Pictura?

Sau mi-ar place sa fiu ghid turistic.Asa voi calatorii(imi plac fffff.mult calatoriile). Dar...

Ce parere aveti voi?

Răspuns Câştigător
| heyulika a răspuns:

Wow... am si eu aceleasi idealuri ca si tine mai putin faptul de a deveni profesoara, educatoare si toate alea. Urmeaza-ti inima si orice ai face incearca sa pleci din Romania. Pe perioada facultatii e cam greu insa dupa ce termini studiile sa pleci ca Romania cade fara oprire din pacate. Dupa cate vad eu ai mai multe aptitudini artistice si merita sa te duci la teatru unde vei avea audienta si vei putea interactiona cu copii. Nimic nu este mai frumos decat aplauzele nebunesti de la finalul unui spectacol.Acum depinde de ceea ce simti tu, de ce zodie este, sau de numarul destinului care se calculeaza adunand toate cifrele din data ta de nastere pana ajungi la o singura cifra, cu exceptia numerelor 11 si 22. Sa stii ca nici eu nu credeam in astfel de chestii la inceput, poate pare ciudat, insa mie chiar mi se potriveste si numarul destinului si caracteristicile zodiei. Si daca vrei sa te cunosti mai bine incearca mai degraba o carte decat internetul care ofera informatii incorecte uneori.ATENTIE! Si cand zic ca zodia iti poate influenta cariera nu ma referer la horoscop, pentru ca gasesti 1000 de interpretari diferite pentru aceeasi zodia intr-o singura zi. Eu sunt zodia gemeni de ex si am inclinatie spre artistic>muzica, desen sau stiinte>geografie, fizica, biologie.

2 răspunsuri:
| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Imi plac toate dar eu optez pentru ghid turistikwinking imi place sa calatoresc si observ ca si tie:X day dreaming si de copii o sa te ocupi cand o sa aihee heeday dreaming sper sa. ti fi fost de ajutorbatting eyelashes plz funditabatting eyelashes:X>big grin

| Shery a răspuns:

Ca educatoare iti folosesc toate acele calitati: teatru pentru scenete, pictura pentru desenele copiilor...