| Anonima0702 a întrebat:

Bună, ce trebuie sa fac sa merg la facultatea de actorie si teleciziune? Vreau sa mi ziceti pasii si despre importanta exteriorului meu.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

La UNATC? Trebuie sa ai talent la actorie, la admitere vei da probe ca sa demonstrezi ca ești făcută pentru asta. Nu am ce pași sa îți dau, consulta Broșura de admitere de pe net și eventual ia niște cursuri de actorie ca sa te Pregătești pentru admitere, sunt o grămada de scoli.