| Matilda05 a întrebat:

Bună, ce trebuie sa faci pentru a face o reclama, cât trebuie plătit sau cum fac sa fiu aleasa?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica sa fii aleasa?
Te-ai inscris la vreun centru de modeling, ori esti deja model consacrat?
Contractele pe bani se obtin de la agentiile de modeling, care poate avea clienti care te pot solicita daca iti vad portifoliul de poze si esti ceea ce ei cauta.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru reclame clientul alege modelele nu tu, doar trebuie sa fii foarte frumoasa si norocoasa ca sa fii aleasa, daca nu, esti un model mediocru, de duzina, care faci figuratie prin alte reclame.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum să faci pentru a face? Ce tip de reclamă? Poză, video, ce reclamă? Ca să o faci, trebuie să o faci.
Nu trebuie plătită o anumită sumă. Se plătește după dimensiune și calitate.
Cum fac sa fiu aleasa? Calitate.

| oglindasultanului a răspuns:

Cum adica sa faci reclama? La ce te referi? Sa promovezi compania cuiva (cred ca alea sunt job-uri de agent), sa joci intr-un video ca figuranta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci compromisuri ca asa ii la noi

| nukeyly a răspuns:

Acum 37 minute | Matilda05 a întrebat:
Bună, ce trebuie sa faci pentru a face o reclama, cât trebuie plătit sau cum fac sa fiu aleasa
===
REediteaza intrebarea complet si exact,
Daca postai pe siteul nostradamus.ro[...], noi nu gicim ganduri.