| IoanaOana1000 a întrebat:

Buna ce ziceti am 5 medalii la dans si nu stiu ce sa fac sa ma las de el sau sa raman?

Răspuns Câştigător
| andreeaww a răspuns:

N-ai pentru ce sa imi multumesti eu doar mi-am spus parerea si ma bucur ca ai hotarat sa rami daca iti place SUCCES IN CONTINUARE

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De care dans? Mergi inainte.

| Katoteshika a răspuns:

Daca-ti place si esti talentata ramai daca nu pleaca
e alegerea tawinking

| andreeaww a răspuns:

Daca iti place rami finca mai tarziu o sa iti para rau ca nu ai ramas si mai bine gandeste-te ce vei face BAFTA!

| IoanaOana1000 explică (pentru andreeaww):

Multumesc asa o sa fac o sa raman...

| andreeaww a răspuns (pentru IoanaOana1000):

N-ai pentru ce sa imi multumesti eu doar mi-am spus parerea si ma bucur ca ai hotarat sa rami daca iti place SUCCES IN CONTINUARE