| adi227 a întrebat:

Buna cf ma puteti ajuta a pai eu cred ca am un talent cant hiphop destul de bine multi prieteni au zis ca am talent dar am tra ce credeti ca ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| aLeks_4722 a răspuns:

Pai daca e cum spui tu,inseamna ca nu stii ce e ala hip hop,in hip hop spui ceea ce simti,scrii pe foaie tot ce vezi,pentru ca esti printre putinii oameni care chiar "vad" daca ma intelegi,nu s-a auzit pana acum de trac in hip hop,fii sigur pe tine,daca va rade cineva de tine inseamna ca nu a inteles mesajul, ca l-ai bagat in ceata, succeswinking

6 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

Sa intrebi o persoana calificata.Prietenii o sa iti spuna ca areti superb chiar daca esti manjit cu *** pa fata. Cere opinia unui profesionist.

| ShadowGhost a răspuns:

Pai,du-te la romani au talent sau x factor, si eu am un prieten tot asa si l-am sfatuit sa se duca acolo...cam toti i-am zis asa

| fugi95 a răspuns:

Incearca sa te in inscri la romanii au telente.parca asa ii zicea. daca nu reusesti acolo. e foarte greu in tara sati dezvolti talentul(iti trebuie un sponsor.da cu criza asta numeni nu mai "arunca"cu bani). cati ani ai? incerca sa canti in cluburi mici sau pe strada.asa au inceput cam toti marii cantareti (dee nu erau cluburi pe atunci)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Inscriete la romani au talent...auditiile din august.

| adi227 explică:

Imi pare rau cam asta a fost

| Roxana90roxana a răspuns:

Tra? ce este asta?