| Laariss a întrebat:

Bună, cine este din Piatra Neamț și îmi poate spune și mie dacă Ragazzo face angajari și un email pt a depune un CV?! Daca mai știți vre un job din PN pt angajare ideal ar fi ( operator pc, magazin online ar fi super) mulțumesc!
Dau funda celui mai rapid și folositor răspuns!

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Nu vreau sa par rau da nu mai bine te duci tu si ii intrebi cu frumosul asta? pai chiar crezi ca e vreun angajat de la ragazzo sa vada ce ai postat tu si sa iti raspunda? Mai bine faci asa si scapi de probleme decat sa astepti aici.

| Laariss explică:

Nu am postat asta să vadă un angajat de acolo ci în caz ca ar fi cineva care să știe. în fine am rezolvat problema, mai bine nu te afirmai, mersi pentru nimic hahaha