| Andra190 a întrebat:

Cine este interesat sa devina reprezentant AVON? Oferte foarte tentante cadouri frumoase si bani...va astept cu detalii la nr de tel:0742549243 sau0761264703 ma puteti contacta la orice ora...va astept cu drag! big grin

Răspuns Câştigător
| Ione13 a răspuns:

Pai mama mea ar dori, dar nu e sigur

| Andra190 explică (pentru Ione13):

Buna pai daca e interesata sa ma contacteze la nr de tel pentru detalii

| Andra190 explică (pentru Ione13):

Buna pai daca e interesata sa ma contacteze la nr de tel si vorbim mai pe largtongue

5 răspunsuri:
| marianvranceanul1 a răspuns:

De curiozitate, cam cat ar ajunge salariul? Asa.Cred ca se fac bani frumosi ca a venit un reprezentant Oriflame la noi la scoala in saptamana altfel si ne prezenta produsele, zicea ca traiesti bine, ca ai salariu mare, ca iti iei masina repede, ca o schimbi tot la fel de repede.

| Andra190 explică (pentru marianvranceanul1):

E nu e asa cum crezi u intr-adevar se fac bani frumosi si foarte multe cadouri dar asta nu inseamna ca ai un salar bine stabilit depinde de vanzare cata comanda reusesti sa strangi discaunt ai intre 15 si 40% din comenzi...eu zic ca e frumos iti faci prieteni ai coazia sa incerci tot felul de produse noi... daca doresti o colaborare sau cunosti pe cineva nu ezita sa ma contactezi la nr de teltongue

| Ione13 a răspuns:

Pai mama mea ar dori, dar nu e sigur.