| KadeJudo a întrebat:

Buna,
Cine imi poate spune ce trebuie sa fac pentru a obtine postul de operator la ghiseul bancar? ce lucruri trebuie sa invat pentru admitere sau concurs?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ingenuncheatul in fata sefului si miscarea de du-te vino a capului aferenta limbincurismului si pupatului de organe genitale. Serios, ai pus botul la mitul conform caruia salariile in banci sint mari? Nefericitii de la ghiseu au salariile cu vreo 1-200 RON mai mari ca vinzatoarele din supermarket si responsabilitati mai mari...

| neutrino a răspuns:

Iti place sa (re)pui aceasta intrebare cu toate ca ai primit informatia necesara: nu exista un astfel de concurs. Bancile fac propriile cursuri cu tinerii selectati in urma anunturilor oficiale de angajare.