| cata012001 a întrebat:

Bună,cine mă poate ajuta şi pe mine cu ceva? Anul asta o sa trec clasa a-9-a şi aş dori şi eu să aflu mai multe detalii de anumite licee din Bucureşti,cum ar fi:Grigore Cerchez,Mihai Bravu,Mircea Vulcănescu,Octav Onicescu,Nichita Stănescu,Dimitre Gusti,Etc...cei care au fost în aceste licee,sau sunt,îmi puteți spune şi mie vă rog cum sunt? Dacă sunt de treabă acolo profesorii,copiii, dacă se găsesc băieți frumoşi, etc?!

1 răspuns:
| 1918 a răspuns:

Buna
In Grigore Cerchez sunt eu, in clasa a 12 a.
Conditiile sunt foarte proaste, unii profesori slab pregatiti, elevi trimisi cu forta la liceu ca sa invete, cocalari, dive, 98% fumatori si cativa drogati laughing
Baieti frumosi sunt, nu toti la fel de frumosi ca mine, dar... laughing
Sunt si unii profesori de treaba si o doamna profesoara impecabila(tanara, frumoasa, desteapta), la turism.
P.S Ramai repetent doar daca creezi probleme.