| georgyana1 a întrebat:

cine ma poate angja si pe mine sau daca se pricepe cineva? am mai lukrat in idm si in mini prix ca lucrator comercial...

5 răspunsuri:
| raissa a răspuns:

Te pot ajuta eu happy poti sa stai acasa si sa faci banihappy detalii pe id produse_de_vanzare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe site-ul hipo.ro succes
nu e greu de cautat - vezi rubrica "cautare"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cauta vanzatori (consultant vanzari) in mai multe orase
http://www.melimelo.ro/posturi_vacante
pentru a aplica pe unul din posturi trebuie sa intri pe pagina scrisa mai sus
"
CONSULTANT VÂNZĂRI în Sibiu, Focşani, Constanţa, Cluj - Napoca
Descrierea postului
- consiliază clientul, recomandă produsele potrivite în funcţie de nevoile acestuia;
- adoptă o atitudine deschisă, orientată către client în vederea atingerii obiectivului de vânzări;
- transmite încredere în calitatea produselor şi serviciilor oferite clienţilor;
- oferă un serviciu de calitate astfel încât să obţină satisfacerea şi fidelizarea clientului;
- reprezintă interesele companiei şi asigură derularea procesului de colaborare în bune condiţii în relaţia cu clientul.
Cerinte
- studii medii sau superioare în curs de absolvire;
- persoane deschise cu o atitudine pozitivă;
- abilităţi de comunicare şi relaţionare cu clienţii, dinamism, spirit de iniţiativă;
- simţ estetic, bun gust şi creativitate;
- abilităţi de lucru în echipă."

Aplica acum http://www.melimelo.ro/posturi_vacante vezi in partea de JOS a paginii unde scrie cu albastru : "Aplica acum".

| Clever a răspuns:

Te-as angaja eu, insa e foarte important sa stiu cate ceva despre tine, informatiile pe care tu le-ai dat nu imi sunt suficientebig grin

| fsss a răspuns:

Baga senzo13 si vb acolo daca nu ai gasit