| MrrLove a întrebat:

cine stie un liceu din Constanta bazat "Doar" pe Literatura? Funda

1 răspuns:
| AndreeaIoana29 a răspuns:

Hmm... nu trebuie neaparat liceu cat profilul respectiv, cum ar fi stiinte socio-umane sau filologie. Aici se mananca literatura pe paine, si se pune accentul mai putin pe mate, chimie, fizica, dovada ca din a 11-a nici nu se mai face asa ceva la profil uman. Daca tot vrei liceu, ai putea incerca la Calinescu, Pedagogic, Mircea cel Batran ( cu profil uman ) succes