| MalinaIoana28 a întrebat:

Buna comunitate TPU!
As indrazni sa va cer ajutorul... Sunt o mamica tanara, 21 de ani, am o fetita care incepe gradi din data de 9 sept.
Toate bune si frumoase, insa, am ramas fara job...v-as fi extrem de recunoscatoare daca m-ati putea ajuta cu un loc de munca. Pot lucra de la 7 dimineata pana la 4.30 dupa amiaza, deoarece o cresc singura si nu am cu cine sa o las cat timp nu as fi eu acasa. Pana acum am mai lucrat ca ajutor de bucatar si vanzatoare.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi pare rau ca esti in situatia asta dar aici nu este targ de joburi.Nu ai sot, parinti? Care sa te ajute sa o cresti?

| MalinaIoana28 explică (pentru darrio2007):

Pai parintii mei sunt plecati in Grecia, nu au fost de acord cu fostul sot si spun ceva de genu : ca nu au chef sa vina in tara (in Romania) ca sa stea cu fata si sa-i intretin eu, iar sotul nu mai face parte nici macar din viata copilului, dar a mea.

*nu a zis nimeni ca e targ de job-uri am pus o intrebare doar

| darrio2007 a răspuns (pentru MalinaIoana28):

Ok.

| Dodgge a răspuns:

Poate ca ar bine daca te-ai duce tu in Grecia la parintii tai... fara suparare, este doar o sugestie.
In conditiile actuale este greu sa iti gasesti un loc de munca aici, dar poate ai noroc.Din ce oras esti?