| Jack99 a întrebat:

Buna! Cu un program postuniversitar de pregatire in informatica, de genul celui de la UBB de 2 ani te poti angaja in IT? http://www.cs.ubbcluj.ro/......formatica/
As vrea o parere de la cineva care a fost implicat in asa ceva sau care are vreo cunostinta care a terminat acolo.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, dar as zice ca e mai ok sa te inscrii direct la Informatica si cu un an in plus ai diploma de licenta si mai multe sanse dupa.

| Eireann a răspuns:

De curiozitate, ce facultate ai facut?