| myiau a întrebat:

Buna cum e sa lucri ca ajutor la o cabana in munti? care stie cum e sau vre.un loc disponibil de preferat muntii fagaras...

2 răspunsuri:
| Isabella95 a răspuns:

Eu cred ca e placut, ai posibilitatea sa traiesti la munte, nu va fi usor mai ales acum ca e frig la munte dar in perioada de vara cred ca e mai placut
Succes

| myiau explică (pentru Isabella95):

Eu stau la poalele muntelui. am stat in ziua de rev si la minus 25 de grade C, in refugiu, si fac trasee interzise iarna. nu e vorba de placerea de a sta la munte. si de ocazia de a interactiona cu oameni noi. era vorba de efortul fizic care trebuie depus.