| anonim_4396 a întrebat:

Cum este la Medicina Veterinara in Bucuresti? Este greu? Profesorii sunt ok? Imi pot gasi un loc de munca bine platit dupa terminarea acestei facultati? Imi doresc sa devin medic veterinar dar toata lumea ma descurajeaza in aceasta privinta, spunand ca nu este de viitor...
Dupa terminarea studiilor as vrea sa plec in SUA dar nu gasesc nicaieri cum ca facultatea ar fi recunoscuta

P.S. La Universitatea Ovidius, facultatea de medicina din Constanta stie cineva cum e? Am inteles ca profesorii sunt foarte rai si umbla numai dupa bani, iar altfel nu te trec.

1 răspuns:
| Daniel9988 a răspuns:

Garantat ca medic veteriar nu vei avea niciodata unde sa lucrezi.Sunt multi doctorianimale putine si oameni dezintereati.Fa-te mai bine medic NORMAL, DE OAMENI.Te-as sfatui sa incerci cardiologia daca vrei ceva cu adevarat respectabil.