| YuniQuE a întrebat:

Bună! Cum pot sa ajung model? De mica îmi doresc sa am o cariera în modeling si pe net nu prea găsesc informații clare

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te inscrii la un concurs de miss si acolo vei fi remarcata ori cauti agentii serioase de modeling ori poti aparea in emisiuni precum Bravo, ai stil!
Chiar daca nu vei castiga, tot vei fi remarcata de vreun designer sau seful vre unei agentii de modele.

2 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Cauti o agentie de modeling in orasul tau si ceri informatii acolo.
Pe net ai grija sa nu gasesti altfel de modeling varianta pentru adulti.