| Amihalachioaei_Bianca_1974 a întrebat:

Buna cum pot sa vad daca am primit raspunsuri l-a intrebarile mele de pe TPU? dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

In partea stanga, sus, sub "Pune intrebarea" iti apare "Notificari". Ii dai acolo si poti vedea cine iti raspunde la intrebari si cine iti comenteaza raspunsurile. funda?

4 răspunsuri:
| PopaAndreeaVioleta1998 a răspuns:

N partea stanga, sus, sub Pune intrebarea iti apare Notificari. Ii dai acolo si poti vedea cine iti raspunde la intrebari si cine iti comenteaza raspunsuri