| Loriana97 a întrebat:

Cum se formuleaza un CV pentru a te angaja la un call center ca operator? Mai exact ce ar trebui scris in el? Multumesc frumos pentru ajutor.

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Nu cred ca conteaza prea mult cv-ul,se pune accent mai mult pe abilitatile de comunicare,apect fizic,limbi straine,dar pentru ca orice job se obtine in urma unui cv depus poti sa faci unul in care sa scrii despre tine ca ex studii, experienta profesionala,(ce ai mai lucrat, daca ai lucrat daca nu, nu scrii nimic, abilitati(ce iti place sa faci sau ce stii sa faci mai bine zis)

| BOgdiiiiiii a răspuns:

Trebuie sa scrii tot despre tine si trecutul tau profesional dar gasesti N modele pe internet!