| Barbie_9607 a întrebat:

Bunabig grin As vrea sa dau anul viitor la armata, mentioneaz ca sunt fatabig grin Vreau sa stiu ce examen trebuie sa dau si ce probe sportive? daca am impresia la sibiu este armata.si as vrea sa stiu si cum este pe acolo, daca e de viitor dupa ce termin. si poate imi puteti spune cam cate locuri sunt si nu stiu daca apare media din anii trecuti ca si asta m-ar interesa. FUNDA! ast rasp...big grin:*

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.armyacademy.ro/admitere_licenta.html, gasesti tot ce te intereseaza, este drept ca pentru admiterea din acest an, pentru admiterea de anul viitor o sa gasesti pe la sfarsitul acestui an sau inceputul anului viitor. Numai bine!

| EUSIATIT a răspuns:

La liceu? sau la ce vrei sa dai? termini liceul? da mai multe detalii.

| Alex_8736 a răspuns:

Din cate stiu media la fete e de 9. 80 si ceva nu iti recomand eu am incercat si sunt foarte grele probelecrying le-am picat si sunt baiat...