| monalove a întrebat:

big grin la ce liceu sa ma duc. vreau sa ma fac coaferza dar nu am gasit nicun liceu cu profilul asta. sad sugestii ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| NoBodyByMe a răspuns:

Te duci unde vrei tu si faci cursuri speciale pentru coafat separat de liceu, ca nu exista unul pentru asa ceva! omg...

| drogh a răspuns:

Trebuie făcut un liceu cu profilul,, Estetică''. Acolo înveţi să coafezi, să faci manichiura, etc. În plus, o să ai succes dacă te duci pe saloane şi îţi faci tu reclamă sau apropiaţi. În fine, acum depinde unde te orientezi spre această muncă.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se face curs de calificare, nu este un liceu sau facultate!
Pa, pa.